Przejdź do treści

Szafy na wymiar do zabudowy

Szafy do zabudowy to sprawdzony sposób na osiągnięcie większej przestrzeni użytkowej. Dzięki dostosowaniu mebli do konkretnych potrzeb możliwe jest wygodne ułożenie wszystkich rzeczy, a jednocześnie – niezajmowanie zbyt dużej ilości miejsca przez elementy umeblowania. Nasze szafy na wymiar są wykonane z różnego rodzaju materiałów i rozmaitych gatunków drewna. Zależnie od Twojego gustu możemy stworzyć komplet mebli o klasycznej lub bardziej oryginalnej stylizacji. Wszystkie zaprojektowane przez nas szafy cechują się wysoką trwałością i funkcjonalnością, co stanowi doskonały wybór na długie lata.

Optymalne wykorzystanie przestrzeni

Dzięki szafom do zabudowy pomagamy w optymalny sposób zagospodarować przestrzeń w Twoim domu lub mieszkaniu. Sprawdzone systemy przesuwne sprawiają, że umeblowanie przez długie lata jest funkcjonalnym elementem wykończenia wnętrza. Tworzymy szafy na wymiar o powierzchni lakierowanej lub lustrzanej, która optycznie powiększa pomieszczenie. Ciekawą propozycję stanowią też miękkie obicia, dzięki którym mebel daje wygodne oparcie.

Szafy dla niewymiarowych pomieszczeń

Masz problem z zakupem szafy do małego bądź niewymiarowego wnętrza? Projektuj szafy na wymiar! Z naszą pomocą zrealizujesz własne pomysły. Stworzymy dla Ciebie dowolnej wielkości szafy do salonu, sypialni, czy łazienki. Nie musisz się już martwić o brak miejsca na swoje rzeczy. Wkomponuj nową szafę pod wymiar do swojego pomieszczenia, zachowując przy tym niepowtarzalny, nowoczesny bądź klasyczny styl. Spraw, aby meble w Twoim domu były kompletne i już dziś skorzystaj z możliwości wizualizacji wymarzonego przez Ciebie projektu.

Realizacje szaf do zabudowy

 

[]