Przejdź do treści

Nowoczesne kuchnie na wymiar

Meble kuchenne na wymiar stanowią rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w każdej przestrzeni. Dzięki indywidualnemu projektowi kuchni można zapewnić w niej maksimum estetyki oraz funkcjonalności. Zdecydowanie się na takie rozwiązanie daje ogrom możliwości koncepcyjnych, a wraz z naszą pomocą jesteś w stanie stworzyć oryginalną przestrzeń. Meble kuchenne na wymiar pozwalają na wykreowanie dodatkowego miejsca na przechowywanie, co w przypadku gotowych zestawów do kuchni nie byłoby możliwe.

Meble kuchenne prosto z Czechowic-Dziedzic

Sevle to doświadczeni specjaliści, realizujący nowoczesne kuchnie na wymiar nawet do małych przestrzeni. Nietypowy kształt pomieszczenia czy jego wielkość nie stanowią dla nas żadnego ograniczenia. Nasze nowoczesne meble kuchenne zawsze tworzymy według wytycznych klientów, tak aby efekt końcowy spełniał ich potrzeby. Dlatego też wstępny projekt w każdym przypadku weryfikujemy z zamawiającym. Co ważne, wykonujemy meble kuchenne na indywidualne zamówienie dla klientów z całej Polski, a także Europy. Dlatego też nie stanowi dla nas problemu dostarczenie kuchni na wymiar do miast położonych blisko naszej siedziby w Czechowicach-Dziedzicach: Katowic, Tychów czy Bielsko-Białej.

Meble kuchenne na wymiar tworzone są zgodnie z konkretnymi oczekiwaniami oraz potrzebami ich przyszłych użytkowników. Firma Sevle zadba o to, abyś otrzymał swoje wymarzone meble kuchenne na wymiar, dzięki którym stworzysz przestrzeń dającą radość na co dzień.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych kuchni na wymiar i do kontaktu z naszymi doświadczonymi konsultantami.

Kuchnia na wymiar Twoich marzeń!

Funkcjonalna, nowoczesna, dopasowana do Twoich potrzeb

Firma Sevle to zespół doświadczonych profesjonalistów, którym żadne wyzwanie nie jest straszne. Wiele lat w branży, wysokie kwalifikacje oraz terminowość sprawiły, że nasze meble kuchenne na zamówienie (na wymiar) zadowoliły setki klientów z Katowic, Czechowic-Dziedzic czy Bielska-Białej. Dziesiątki zrealizowanych projektów świadczą o tym, że to właśnie my będziemy w stanie spełnić Twoje oczekiwania i zbudować kuchnie – nowoczesne czy klasyczne – na wymiar Twoich marzeń.

Kuchenne rewolucje z Sevle – od Katowic po Bielsko

Realizacja wymarzonej przestrzeni do gotowania zatrzymała się na etapie znalezienia właściwego wyposażenia? Zdaj się na naszą pomoc – stworzymy dla Ciebie meble kuchenne na wymiar dopasowane w 100% do wymagań Twoich oraz Twojej przestrzeni. Dodatkowo pomożemy dobrać konkretne rozwiązania, takie jak wybór odpowiedniego sprzętu, jego lokalizację, a także wskażemy, jaki układ półek byłby najkorzystniejszy. Wykonamy zarówno klasyczne kuchnie, jak i te nowoczesne – wszystko stworzone na wskazany wymiar!

Od projektu 3D po realizację w najdrobniejszym szczególe

Dysponujemy najnowszym oprogramowaniem, które umożliwia nam przygotowanie wizualizacji 3D naszych projektów nowoczesnych kuchni. Dzięki temu na etapie projektowania możemy dokładnie dopasować meble kuchenne do pomieszczeń oraz uzgodnić najdrobniejsze szczegóły, przez co wszystkie kuchnie na wymiar są zawsze „skrojone na miarę” potrzeb naszych klientów. Po uzgodnieniu projektu przystępujemy do jego realizacji, zachowując przy tym dbałość o detale.

Znajomość i dopasowanie materiałów!

Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi producentami, a także dostawcami materiałów, dzięki czemu nasze meble kuchenne na wymiar są wyjątkowe. Oferujemy szeroki wybór frontów, blatów oraz akcesoriów. Nasze doświadczenie daje gwarancję, że będziemy w stanie doradzić Ci i sprawić, że wybrane przez Ciebie materiały oraz jakość stworzonych z nich mebli kuchennych na wymiar będą spełniać Twoje oczekiwania.

Meble kuchenne w dowolnym stylu

Zaaranżuj kuchnię na wymiar w dowolnym stylu! Ciesz się jej niepowtarzalnością oraz pięknym wyglądem. Sam zdecyduj, czy Twoja kuchnia stanie się nowoczesnym, minimalistycznym pomieszczeniem, czy zostanie zaprojektowana w stylu klasycznym. Dobieraj meble kuchenne na wymiar, które będą zgodne z Twoimi potrzebami, a także idealnie dopasują się do wystroju całego domu bądź mieszkania. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie szczegółową wizualizację projektu, dzięki czemu będziesz wiedział, jakiego efektu się spodziewać. Nowoczesne kuchnie na wymiar to strzał w dziesiątkę dla osób mieszkających w nietypowych, niewymiarowych wnętrzach, które pragną funkcjonalnych, unikatowych i wyjątkowo prezentujących się rozwiązań.

Realizacje kuchni na wymiar

 

[]