Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar stanowią rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w każdej przestrzeni. Dzięki indywidualnemu zaprojektowaniu kuchni można zapewnić jej bowiem maksimum estetyki i funkcjonalności. Wykonujemy meble kuchenne na indywidualne zamówienie dla klientów z Czechowic-Dziedzic, gdzie znajduje się nasza siedziba, jak i dla klientów z całego województwa śląskiego, a nawet z całej Polski. Meble zostaną stworzone zgodnie z konkretnymi oczekiwaniami i potrzebami. Firma Sevle zadba o to, aby mieli Państwo wymarzone meble kuchenne na wymiar, dzięki którym przebywanie w tym pomieszczeniu będzie wyłącznie przyjemnością. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z naszymi doświadczonymi konsultantami.

Kuchnia na wymiar Twoich marzeń! Funkcjonalna, nowoczesna, dopasowana do Twoich potrzeb.
Firma Sevle to zespół doświadczonych profesjonalistów, którym żadne wyzwanie nie jest straszne. Wiele lat w branży, wysokie kwalifikacje i terminowość sprawiły, że nasze meble kuchenne na wymiar zadowoliły setki klientów z Katowic, Czechowic-Dziedzic czy Bielska-Białej. Dziesiątki zrealizowanych projektów świadczą o tym, że to właśnie MY będziemy w stanie spełnić Twoje oczekiwania i zbudować kuchnię Twoich marzeń.

 

Od projektu 3D po realizację w najdrobniejszym szczególe.
Dysponujemy najnowszym oprogramowaniem, które umożliwia nam przygotowanie wizualizacji 3D naszych projektów. Dzięki temu na etapie projektowania możemy uzgodnić najdrobniejsze szczegóły, przez co wszystkie kuchnie na wymiar są zawsze „skrojone na miarę” potrzeb naszych klientów z Bielska-Białej, Katowic czy Czechowic-Dziedzic. Po uzgodnieniu projektu, przystępujemy do jego realizacji zachowując przy tym dbałość o najdrobniejsze detale.


Znajomość i dopasowanie materiałów!

Współpracujemy z wieloma producentami i dostawcami materiałów wykorzystywanych do budowy kuchni na wymiar. Oferujemy szeroki wybór frontów, blatów oraz akcesoriów do mebli kuchennych. Nasze doświadczenie sprawi, że będziemy w stanie Państwu doradzić i sprawić, że wybrane przez Państwa materiały i ich jakość będą odzwierciedlać Państwa oczekiwania.