Meble na wymiar

Firma Sevle oferuje meble na wymiar pasujące do różnych celów i pomieszczeń. Nasze meble wykonane są w sposób precyzyjny i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Oferujemy szafy na wymiar, które doskonale sprawdzą się między innymi w kuchni, łazience czy pokoju dziennym. Wszystkie nasze meble na wymiar wykonywane są na indywidualne zamówienie, według wcześniej uzgodnionego projektu, dlatego też świetnie pasują do przestrzeni, w której mają się znaleźć. Dbamy, aby nasze meble spełniały wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Meble jak ze snów… nie tylko do sypialni!
Klientom indywidualnym i firmom zainteresowanym naszymi meblami oferujemy szeroki zakres usług. W naszej firmie w Czechowicach–Dziedzicach wykonujemy na wymiar:

– meble kuchenne,

– szafy wnękowe,

– garderoby,

– zabudowy nietypowe,

– meble łazienkowe,

– meble do sypialni,

– meble do pokojów,

– meble do salonów,

– szafki,

– stoły,

– komody,

– lady.

 

Meble na wymiar – profesjonalizm w dużej mierze
Jesteśmy producentem mebli na wymiar sprzedawanych w Bielsko-Białej, Czechowicach-Dziedzicach i innych miastach województwa śląskiego. Każdy z naszych projektów dopasowany jest do indywidualnych potrzeb klienta. Kuchnie i szafy na wymiar dowozimy do klientów nie tylko ze Śląska – z Tych, Katowic, ale i z dowolnej miejscowości w kraju!
Świadczymy usługi w pełnym zakresie – od niezbędnych pomiarów, przez doradztwo projektowe, do wykonania i montażu mebli pod wskazanym przez klienta adresem.
Wykonujemy meble do domów, a także biur hoteli i restauracji. Nasze szafy na wymiar znalazły się w lokalach w Bielsku-Białej, w Katowicach, jak i w Tychach.
Nasz klient po zakończonym montażu – przykładowo kuchni – nie będzie musiał martwić się podłączeniem zlewu, zmywarki czy płyty indukcyjnej. Nasi fachowcy zrobią to za ciebie!
Wiele firm meblarskich funkcjonujących na rynku nie wykonuje tego typu usług poza standardowym montażem mebli kuchennych. W Czechowicach-Dziedzicach urządzimy twój dom od A do Z!

 

Gwarancja zadowolenia
W naszej firmie stawiamy na solidne wykonanie i trwałość mebli, które mają służyć naszym klientom przez lata. Dlatego używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów renomowanych firm takich jak Blum, Hettich, Peka, Sevroll, Laguna, Bimak, Rejs, Egger, Kronopol czy Kronospan.
Udzielamy dwuletniej gwarancji zawartej w umowie na wykonane przez nas meble na wymiar.
Wykonujemy drobne bezpłatne naprawy akcesoriów objętych przez nas gwarancją dożywotnią!
Gwarancja ceny! Cena w zawartej z klientem umowie jest stała i niezmienna.

 

Gotowe w tydzień, trwałe na lata
Wiemy, że meble są ważnym elementem wyposażenia wnętrz. Dlatego działamy solidnie i terminowo, tak by do klienta w błyskawicznym tempie trafił trwały produkt, który posłuży mu przez lata. Nasi dotychczasowi klienci cenią nas nie tylko za konkurencyjne ceny, ale także za krótkie terminy realizacji zleceń. W zależności od typu zlecenia, od tygodnia do miesiąca, montujemy u klienta gotowy mebel.

 

Urządzimy cię na lata!
Zobacz nasze dotychczasowe realizacje mebli na wymiar. W Bielsku-Białej stawiamy na innowacyjne pomysły i nietypowe rozwiązania. Nie ma dla nas zlecenia, którego byśmy nie potrafili zrealizować. Proponujemy nasze szafy na wymiar klientom z Katowic, Bielska-Białej, jak i innych miejscowości województwa śląskiego.

Leave a Comment