Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar stanowią rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w każdej przestrzeni. Dzięki indywidualnemu zaprojektowaniu kuchni można zapewnić jej bowiem maksimum estetyki i funkcjonalności. Meble kuchenne wykonane na specjalne zamówienie zostaną stworzone zgodnie z konkretnymi oczekiwaniami i potrzebami. Firma Sevle zadba o to, aby mieli Państwo wymarzone meble kuchenne na wymiar, dzięki którym przebywanie w tym pomieszczeniu będzie wyłącznie przyjemnością. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszymi doświadczonymi konsultantami.

Kuchnia na wymiar Twoich marzeń! Funkcjonalna, nowoczesna, dopasowana do Twoich potrzeb.
Firma Sevle to zespół doświadczonych profesjonalistów, którym żadne wyzwanie nie jest straszne. Wiele lat w branży, dziesiątki zrealizowanych projektów i zadowolonych klientów świadczą o tym, że to właśnie MY będziemy w stanie spełnić Twoje oczekiwania i zbudować kuchnię Twoich marzeń.

 

Od projektu 3D po realizację w najdrobniejszym szczególe.
Dysponujemy najnowszym oprogramowaniem, które umożliwia nam przygotowanie wizualizacji 3D naszych projektów. Dzięki temu na etapie projektowania możemy uzgodnić najdrobniejsze szczegóły, przez co każda kuchnia przez nas realizowana jest „skrojona na miarę” potrzeb naszych klientów. Po uzgodnieniu projektu, przystępujemy do jego realizacji zachowując przy tym dbałość o najdrobniejsze detale.

 

Znajomość i dopasowanie materiałów!
Współpracujemy z wieloma producentami i dostawcami materiałów wykorzystywanych do budowy kuchni. Oferujemy szeroki wybór frontów, blatów oraz akcesoriów do mebli kuchennych. Nasze doświadczenie sprawi, że będziemy w stanie Państwu doradzić i sprawić, że wybrane przez Państwa materiały i ich jakość będą odzwierciedlać Państwa oczekiwania.