Jesteśmy niewielką firmą, więc dzięki niskim kosztom utrzymania oferujemy klientom konkurencyjne ceny. Nie naliczamy marży na zakupione przez nas akcesoria – klient dostaje je z naszymi z naszymi rabatami. Za ile kupimy, za tyle trafia do klienta!
Stawiamy na solidne wykonanie i dbałość o szczegóły naszych mebli na wymiar. W Czechowicach-Dziedzicach działamy dokładnie i precyzyjnie, dlatego kładziemy duży nacisk na jakość świadczonych usług.

 

Mierzymy w gusta klientów
Dokładamy wszelkich starań, by produkowane przez nas meble były niepowtarzalne. Dysponujemyszeroką gamą wzorników, próbek i katalogów, dzięki czemu zadowalamy nawet najbardziej wyszukiwane gusta.
Wyznajemy zasadę, że w stolarstwie nie ma drogi na skróty. Nieustannie udoskonalamy nasze produkty, czyniąc je jeszcze bardziej solidnymi. Fachowo doradzamy, analizujemy każdy projekt, takby każdy mebel zadowalał naszego klienta w 100%.

 

W profesjonalny sposób tworzymy projekty łączące estetykę i funkcjonalność
Najwyższej jakości materiały, dbałość o detale, kompleksowa obsługa i profesjonalne doradztwo. Meble na wymiar – ich zakup nigdy nie był tak przyjemny!
Nasi klienci chwalą nas za konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Na wykonane usługi udzielamy dwuletniej gwarancji.

 

Design, funkcjonalność, estetyka
Dobry mebel to mebel funkcjonalny. Dlatego w naszej firmie wykonujemy projekty 3d, co pozwala w pełni pokazać klientowi wykonane przez nas meble, które są nie tylko
ciekawymi designersko projektami, ale także meblami, które będą dopasowane do jego potrzeb.

 
Zobacz pełną ofertę.

 
Kuchnie, szafy na wymiar? Z Bielska-Białej dla klientów w całej Polsce!
Zadzwoń już dziś 535 811 223!

Obudź piękno w swoim domu

Leave a Comment